Kategorie

Wyprzedaż

 QUENA - FLET PERUWIAŃSKI BAMBUS + POKROWIEC
brutto: 279,00 zł
(netto: 226,83 zł)

Prezenty Upominki

Unikalne prezenty ręcznie robione.
prezent

Galeria Tropikalnystyl oferuje unikalne prezenty. Znajdziesz tu unikalne upominki dla całej rodziny. Etniczna biżuteria dla żony, talizman na szczęście dla matki, ciepły sweter z wełny alpaki dla ojca, wełniane ponczo dla babci, peruwiański szalik dla dziadka i indiańskie instrumenty dla dziecka. Prezenty dla całej rodziny.
Polecamy na prezenty: wełniane czapki z alpaki na drutach, szaliki, ponczo z wełny alpaki, sweter z Peru, skarperty i getry w indiańskie wzory, etniczne instrumenty, ręcznie robiona biżuteria, narzutygadżety rasta, indiańskie łapacze snów. Unikalne prezenty w etnicznym stylu. Prezenty na walentynki, upominki dla niej, prezenty dla niego, pomysł na prezent urodzinowy. Idealny upominek to etniczne rękodzieło.

Facebook

Sklep internetowy z biżuterią, Etniczny styl, Biżuteria etniczna, męska biżuteria, Etno, Rękodzieło artystyczne z Peru, Czapki z alpaki, Wełniane swetry z alpaki, Wełniane ponczo z alpaki, Etniczne rękodzieło, Biżuteria sztuczna, Narzuty i makaty, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z kamieni, Naszyjniki, Wisiorki, Amulety i talizmany, Styl etno, Kolczyki etniczne, Etniczny styl, kolczyki ekologiczne, hamaki, Srebrne kolczyki, Biżuteria z Peru i Kolumbii, Bransoletki etno, dekoracja, Ponczo, Swetry z wełny alpaki, Wełniane czapki, Szaliki, Skarpety z alpaki, Etniczne instrumenty, Okaryny, Marakasy, Rasta styl, Indiańska biżuteria, Indiański styl, Torebki etniczne, unikalne prezenty, Poncza z Peru, rasta sklep, prezent na walentynki, bransoletki z muliny, unikatowe prezenty z Ameryki Południowej, Styl hippie, Boho, Bransoletki przyjaźni

QUENA - FLET PERUWIAŃSKI BAMBUS + POKROWIEC

Producent: Peru
Dostępność:
JEST
 (1 szt.)
Czas realizacji: 2-4 dni robocze
Cena netto: 226,83 zł 299,00 zł279,00 zł

Quena z Peru - profesjonalny instrument strojony na 4.40. Tonacja E moll (G dur). Wykonany z bambusa peruwiańskiego. Instrument ten jest chromatyczny. Taki rodzaj Queny jest preferowany przez najlepszych muzyków peruwiańskich. Stworzył ją renomowany Luthier F. Ramos.
 
Quena posiada indiański pokrowiec, który ją chroni i ułatwia transport.
Plamki i ciemniejsze smugi na bambusie są jego naturalną cechą i nie stanowią wady instrumentu. Nie zmieniają jego jakości ani dźwięku.
Aby posłuchać jak brzmi ten instrument pobierz plik z załącznika.

Wymiary Queny:
długość: ok 38cm
obwód: ok8 cm