Prezenty Upominki

Unikalne prezenty ręcznie robione.
prezent

Galeria Tropikalnystyl oferuje unikalne prezenty. Znajdziesz tu unikalne upominki dla całej rodziny. Etniczna biżuteria dla żony, talizman na szczęście dla matki, ciepły sweter z wełny alpaki dla ojca, wełniane ponczo dla babci, peruwiański szalik dla dziadka i indiańskie instrumenty dla dziecka. Prezenty dla całej rodziny.
Polecamy na prezenty: wełniane czapki z alpaki na drutach, szaliki, ponczo z wełny alpaki, sweter z Peru, skarperty i getry w indiańskie wzory, etniczne instrumenty, ręcznie robiona biżuteria, narzutygadżety rasta, indiańskie łapacze snów. Unikalne prezenty w etnicznym stylu. Prezenty na walentynki, upominki dla niej, prezenty dla niego, pomysł na prezent urodzinowy. Idealny upominek to etniczne rękodzieło.

Facebook

Sklep internetowy z biżuterią, Etniczny styl, Biżuteria etniczna, męska biżuteria, Etno, Rękodzieło artystyczne z Peru, Czapki z alpaki, Wełniane swetry z alpaki, Wełniane ponczo z alpaki, Etniczne rękodzieło, Biżuteria sztuczna, Narzuty i makaty, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z kamieni, Naszyjniki, Wisiorki, Amulety i talizmany, Styl etno, Kolczyki etniczne, Etniczny styl, kolczyki ekologiczne, hamaki, Srebrne kolczyki, Biżuteria z Peru i Kolumbii, Bransoletki etno, dekoracja, Ponczo, Swetry z wełny alpaki, Wełniane czapki, Szaliki, Skarpety z alpaki, Etniczne instrumenty, Okaryny, Marakasy, Rasta styl, Indiańska biżuteria, Indiański styl, Torebki etniczne, unikalne prezenty, Poncza z Peru, rasta sklep, prezent na walentynki, bransoletki z muliny, unikatowe prezenty z Ameryki Południowej, Styl hippie, Boho, Bransoletki przyjaźni

O firmie

Galeria Tropikalnystyl oferuje produkty bezpośrednio z Ameryki Południowej i Środkowej. Staramy się, aby artyści i rzemieślnicy dostali sprawiedliwą zapłatę za swoje wyroby. Większość produktów to unikalne pojedyncze sztuki.

Składniki z jakich zrobione jest w rękodzieło oferowane przez Galerię Tropikalnystyl są ekologiczne, jak np. nasiona, bambus, drewno, pióra i wełna lamy i alpaki, kamienie szlachetne i półszlachetne. Nie pochodzą od gatunków zagrożonych ani nie są szkodliwe dla zdrowia.

Sklep Tropikalnystyl sprowadza produkty wyselekcjonowane, aby spełniały standardy europejskie.Właścicielem sklepu www.tropikalnystyl.pl  jest przedsiębiorstwo:

TROPIKALNYSTYL Agnieszka Malinowska-Davila

Ul. Sienkiewicza 40

05-840 Brwinów k. Warszawy

działająca na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 7530 wydanego przez Burmistrza Gminy Brwinów.

NIP: 534-194-80-10

REGON: 142506070